معرفی کتاب دورنمای کاسل راک

اثر آلیس مونرو از انتشارات افراز - مترجم: زهرا نی چین-ادبیات کانادا

یک مجموعه جدید قدرتمند از یکی از نویسندگان محبوب، تحسین و احترام ما.

در آثاری که شخصیتی بیش از آنچه که پیش از آن نوشته شده است، آلیس مونرو داستان تاریخی خانواده خود را به داستان زیبایی تصور می کند. پسر جوان به قلعه راک ادینبورگ منتقل می شود، جایی که پدرش به او اطمینان می دهد که در یک روز روشن، می تواند آمریکا را ببیند، و نگاهی به رویای پدرش می کشد. در داستانهایی که دنبال می کنند، به عنوان رویا یک واقعیت می شود، دو خواهر در انواع مختلف شور و شوق سفر طولانی به دنیای جدید تجربه می کنند؛ یک کودک از دست رفته و جادویی دوباره در سفر از خانه ایالت ایلینوی به مرز کانادا می آید.

داستان های دیگر در قلمرو مونرو، شهرها و حومه ها در اطراف دریاچه هورون، که در آن گذشته از طریق کنونی نشان می دهد مانند آثار یخچال در چشم انداز و احساسات قوی، فقط در زیر سطح از رفت و آمد عادی. اول عشق گل در درخت سیب، در حالی که احساسات قوی تر خود را در انبار ارائه. یک دختر که به عنوان کمک تابستانی استخدام شده است، و در مورد "مکان" خود را در مورد جهان جادویی ناخوشایندی که او به آن می آید، ناراحت است، از طریق هدیه ای که از سوی کارفرمای خویش برگردانده می شود. یک پدر که انتظارات اولیه از موفقیت در زمینه روباه شدن را تجربه کرده است، راحتی عجیب و غریب در یک کار شبانه روزانه در ریخته گری آهن پیدا می کند. دختر باهوش به کالج و ازدواج فرار می کند.

تحریک، جذب، سکسی و غیر منتظره - این داستان ها عمق و غنای تجربه را نشان می دهد. نمایش از قلعه راک یک دستاورد درخشان از یکی از بهترین نویسندگان زمان ما است.


خرید کتاب دورنمای کاسل راک
جستجوی کتاب دورنمای کاسل راک در گودریدز

معرفی کتاب دورنمای کاسل راک از نگاه کاربران
جالب، نکته نیمه نویسی از اجداد مونروس و خودش مانور (یا راوی شخص او). بسیاری از داستان ها (فصل ها) به عنوان چیزی است که هر فردی خوانده می شود.

مشاهده لینک اصلی
این یک مجموعه فوق العاده، زیبا نوشته شده از داستان است. خانم مونرو یک هدیه واقعی برای نوشتن داستان هایی دارد که خواننده را لمس می کند. او می تواند این کار را انجام دهد، زیرا داستان هایش همه چیز مربوط به زندگی واقعی و تجربیات واقعی افراد روزمره است.

مشاهده لینک اصلی
آلیس مونرو برنده جایزه نوبل است. آلیس مونرو نیازی به معرفی ندارد نمایش از قلعه راک اولین کتاب آلیس مونرو است که من خوانده ام و در حالی که صفحات را در جدول ناهار و یا در رختخوابم قبل از روشن کردن چراغ روشن کردم، احساس کردم مونرو داستان را به طور مستقیم به من می گوید. به نظر می رسد که او می خواهد داستان خود را به اشتراک بگذارد، و او در من یک شنونده خوشایند پیدا کرده است. من می توانم حضور او را احساس کنم، با این حال عجیب و غریب که ممکن است صدایی، و من مطمئن هستم که این دو دلیل می تواند توضیح دهد: الف) کیفیت نوشته او بی عیب است؛ مونرو طولانی ترین خط ها و سخت ترین کلمات را جستجو نمی کند، اما چیزهای ساده و جاری را نگه می دارد و شما را از طریق روایت فریب می دهد که می تواند یکی از داستان های کمپ آتش است که توسط یکی از کورپ های قدیم گفته شده است؛ ب نیمباز اوبو بیوگرافی، که در آن مونرو درباره اجدادش از اسکاتلند، میل آنها برای آمدن به قاره آمریکا، زندگی آنها در کانادا و در نهایت بالا آوردن خود صحبت می کند؛ او حوادث واقعی را با کمی لمس داستانی در اینجا و آنجا روشن می کند، هرگز ریتم داستان او را از دست نمی دهد. و بنابراین احساس می کند که او داستان خود را به من می گوید. نمایش از قلعه سنگ یکی از لذت بخش ترین خوانده می شود که من آمده ام، که قلب شما را تسکین می دهد و شما را راحت می کند. دشوار است توضیح دهد که چگونه آلیس مونرو به نحوی کار می کند تا سحر خود را کار کند، اما بعضی از چیزها باید به خوبی درک شود. این شما را از دنیای خارج آزاد می کند و در حالی که اکثر کتاب ها هم همین کار را می کنند، این شما را در یک محیط آرام قرار می دهد که چیزی است که امروزه به دنبال آن است. یا شاید تنها من بوده ام که اینگونه احساس کرد، نمی دانم. برای خواندن آن برای خودتان بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
نویسنده مدت زمان تحقیق در مورد تاریخچه ی خانواده اش را صرف کرده است و آنچه که او آموخته بود، اساس این مجموعه جالب از داستان بود. اولین داستان از پدرش در اسکاتلند است و این داستان به دنبال عبور از اقیانوس اطلس از اسکاتلند به کانادا است. من یک شاخه ای از خانواده ام را آموخته ام و از همان زمان در تاریخ مهاجرت کرده ام از اسکاتلند به کانادا. بخش اول با چند داستان از حل و فصل انتاریو، تمام داستان هایی که سابقه خانوادگی من را واقعی تر ساخته است، ادامه دارد. قسمت دوم این مجموعه بیشتر نویسندگان تاریخ شخصی خود را دارند. من دوست داشتم به خصوص اینکه چگونه در خواندن و کتابها با توسعه شخصی خود گره خورده بود. من دوست داشتم این کار را انجام دهم زیرا به طور طبیعی به طبیعت اختصاص داده شدم. در ابتدا این احساس از کتابها بود. از داستان های دخترانه توسط نویسنده LM مونتگومری، که اغلب برخی جملات را توصیف یک میدان برفی در ماه مهتاب یا یک جنگل کاج یا یک حوضچه هنوز هم که در آسمان عصر می آفریند، آمد. و بعدا، باید به این معنی بود که در این مورد به نوبه خود از زندگی من، کتابی را گرفتم. از آنجا که این کتاب ها بود که من برای چند سال بعد، دوستدارانم پیدا کردم. آنها مرد بودند، نه پسران. آنها صاحب خود و ساردونیک بودند، که در آنها رشته های وحشیانه بودند، ذخایر نادان هستند. منابع دیگری نیز وجود دارند. همانطور که بسیاری از شما می دانید، من در برخی از چالش های فصلی خواندن شرکت کرده ام. این تابستان یکی از وظایف شامل خواندن از نویسندگان @ بهترین @ لیست است، زیرا @ نویسنده بزرگ است خوانندگان بزرگ. @ آلیس Munro قطعا یکی از نویسندگان بزرگ و خواننده بزرگ نیز هست.

مشاهده لینک اصلی
کتابی که در نهایت من را آلیس مونرو را دوست داشت. داستانهایی که من میخواهم نوشتم به طور جدی، من این را خیلی دوست داشتم. قسمت اول، مجموعه ای از داستان هایی است که در مورد بخش بندی خانواده پدرانش و داستان های او درباره آنچه که ممکن است زندگی آنها داشته باشد، تحقیقات ژنتیکی مونورس را درهم آمیزد. او ادعا می کند با اطلاعاتی که با ادامۀ گورستان ها و آرشیوها همراه با بیت های خاطرات و داستان هایی درباره اتفاق های پیشینیانش به دست آورده است، با هم جمع می شود. چه چیزی واقعی است؟ غیرممکن است بگویم آیا مجله نسل او زنده ماندن سفر آتلانتیک بود و در خانواده منتقل شد؟ چه کسی می داند؟ به نظر می رسد به اندازه کافی واقعی است. و مهم نیست آیا این افسانه های خانوادگی یا محصول مونروس تخیل خود هستند؟ بدون در نظر گرفتن بی عیب و نقص قسمت دوم مجموعه ای از خاطرات تخیلی است که ظاهرا در مورد زندگی خود است. قسمت دوم استعاره ها را گسترش داده و گسترش می دهد. این داستان های قدرتمند با موفقیت خط میان واقعیت و داستان، واقعیت و فانتزی را خنثی می کنند. داستانها منحصر به فرد هستند، و در عین حال آنها بخشی از ساختار زندگی ما هستند. من نمی توانم به اندازه کافی شگفت انگیز در مورد این مجموعه بگویید.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک


#ادبیات کانادا - #جایزه نوبل ادبیات - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان درام - #دهه 2000 میلادی - #داستان کوتاه -
#انتشارات افراز - #آلیس مونرو - #زهرا نی چین
کتاب های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک


 کتاب دره اتاوا
 کتاب عشق زن خوب
 کتاب عشق جایش تنگ است
 کتاب دزد
 کتاب خوشبختی در راه است
 کتاب زندگی عزیز